الماس پاکت

همان طور که از نام فروشگاه ما پیداست ، در زمینه ساخت و تولید پاکت های کاغذی همراه با چاپ اختصاصی فعال میباشیم، الماس پاکت فعالیت خود را در سال 1390 آغاز کرد در ابتدا بعد از مرحله چاپ ، کاغذ ها فقط به صورت سنتی صحافی می شدند. بعد از گذشت چند سال به دلیل گسترش فعالیت و نیاز به سرعت عمل بیشتر تولیدات خود تصمیم به خرید،نصب و راه اندازی دستگاه تمام اتوماتیک پاکت سازی گرفتیم در حال حاضر مجموعه ما تنها مرکز تخصصی چاپ و پاکت سازی ماشینی در شمال کشور می باشد که اکثر محصولات به صورت تمام اتوماتیک تولید می شوند. با توجه به شرایط بی ثبات اقتصادی و یا کمبود مواد اولیه اولین و آخرین دغدغه ما تولید محصولات با کیفیت بوده و هیچ گاه حاضر نیستیم از کیفیت محصولات نهایی خود بکاهیم.ما همواره در تلاش هستیم تا سفارشات شما عزیزان را با بالاترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن تولید نماییم. هدف ما ارائه خدمات نوین و صرفه جویی در وقت و سرمایه ارزشمند شماست.

دامنه فعالیت الماس پاکت صرفا مختص به پاکت نبوده و دیگر محصولات چاپی نظیر: سربرگ ، سرنسخه ، بروشور، کاتالوگ ، انواع سـت های اداری و… در اسرع وقت پذیرفته می شود.

ضمن تشکر از انتخاب مجموعه ما ، خواهشمندیم به منظور ارائه خدمات بهتر ، هرگونه پیشنهاد و انتقاد سازنده خود را با ما در میان گذاشته تا با بر طرف نمودن ایرادات و استفاده از پیشنهادات ارزشمند شما در جهت ارائه خدمات بهتر به شما عزیزان کوشا باشیم.

نظرات ، پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما ما را در شناسایی نقاط قوت و ضعف خدماتمان یاری خواهد رساند از این رو مشتاقانه منتظر ارسال ایده ها ، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستیم.

چاپ و پاکت سازی کاشفی (الماس پاکت)

چاپ و پاکت سازی کاشفی با نام تجاری (الماس پاکت) با بیش از یک ده تجربه در زمینه چاپ و ساخت انواع پاکت های: اداری، اسنادی، آزمایشگاهی و... در سایز و جنس های مختلف ویژه: موسسات دولتی و خصوصی، بانکها بیمارستانها، مراکز تصویربرداری، آزمایشگاهها ، آتلیه عکس، دفاتر اسناد رسمی، مشاورین املاک، نمایشگاه خودرو و... فعال می باشد. این مجموعه با بهره گیری از ماشین آلات تمام اتوماتیک پاکت سازی این اطمینان را به شما می دهد که سفارشات خود را با بهترین کیفیت و معقول ترین قیمت چاپ و تولید نماید.

اطلاعات تماس

01732224799

09359154699

نشانی: گرگان / خیابان شهدا / لاله ششم محوطه دوم میخچه گران

9 صبح الی 7 شب

در حال دریافت اطلاعات